Компанія Google створила інструмент, який робить значно простішим процес видалення результатів пошуку, які містять особисту інформацію користувача, тобто, адресу, номер телефону тощо. Про це повідомляє 9to5Google.

Тепер, якщо клікнути по своєму аватару у правому горішньому куті застосунку Google, користувач побачить у меню новий пункт: «Результати про вас». З нього можна довідатися, як саме домогтися видалення пошукової видачі з особистими даними. Для того, щоби подати запит, треба у вікні результату  натиснути меню з трьома крапками у горішньому правому куті. Після цього відкриється панель “Про цей результат” з новою опцією “Видалити результат”.

Процес розгляду запиту можна відстежувати у пункті того ж меню в застосунку Google під назвою «Результати про вас». На тій самій сторінці можна зробити новий запит, обравши той із варіантів вказаних причин, що найбільше відповідає ситуації. У Google підкреслюють, що задоволені будуть не всі подані запити.

Поки що нова функція доступна лишень частині користувачів у США та країнах Європи.

Раніше ми розповідали, що компанія Google запустила в Україні безоплатний сервіс Market Finder, метою якого є допомога онлайн-бізнесу з виходом на нові ринки та пошуком нових клієнтів і партнерів.

Коменти