Компанія Google оголосила про припинення роботи ігрового стримінгового сервісу Stadia, що був запущений кілька років тому. Про це йдеться у блозі Google.

Хоча підхід Stadia до стримінгу ігор для користувачів був побудований на потужній технологічній основі, він не отримав сподіваної  популярності серед користувачів.

Заява Google

Компанія поверне кошти всім, хто придбав обладнання Stadia, здійснені через Google Store. Також повернені будуть гроші за ігри, придбані через Stadia Store. Гравці й надалі матимуть доступ до своєї бібліотеки ігор. Можливість грати в них зберігатиметься  до 18 січня 2023 року. Вже до середини січня наступного року компанія планує виплатити більшість відшкодувань користувачам.

Основна технологічна платформа, на якій працює Stadia, буде застосована у YouTube, Google Play і доповненій реальності, оголосили в компанії.

Раніше ми повідомляли, що компанія Google створила інструмент, який робить значно простішим процес видалення результатів пошуку, які містять особисту інформацію користувача, тобто, адресу, номер телефону тощо.

Коменти