Підприємець та мільярдер Ілон Маск наново відкрив свою заявку на придбання компанії Twitter Inc. за первісною ціною пропозиції $54,20 за акцію. Про це повідомляє Bloomberg.

Як стало відомо, у своєму листі до офісу компанії у Сан-Франциско Маск зазначив, що має намір продовжити угоду на первинних умовах, якщо суд Делавера призупинить розгляд справи щодо його попередньої відмови від придбання компанії.

Що відомо:

Епопея з придбанням мільярдером Ілоном Маском компанії Twitter триває з квітня. Нагадаємо, 25 квітня 2022 року Ілон Маск підтвердив, що придбав соцмережу Twitter за $44 млрд. Також Маск проводив перемовини з великими інвестиційними фірмами й приватними особами щодо придбання акцій Twitter і зменшення власних інвестицій в угоду з купівлі сервісу.

Вже згодом стало відомо, що СЕО Tesla Ілон Маск пригрозив розірвати угоду на купівлю Twitter. Ілон Маск звинувачує компанію в невиконанні його запиту щодо надання відомостей про кількість спаму та фейкових акаунтів у соцмережі.

Потім з’явилася інформація про те, що керівництво Twitter збирається виконати вимоги Ілона Маска і надати йому доступ до потоку даних, що включає понад 500 млн щоденних публікацій. У такий спосіб Twitter сподівається залагодити конфлікт з Ілоном Маском, який погрожує відмовитися від угоди з купівлі соцмережі за $44 млрд, якщо не отримає даних, які, за його словами, потрібні для оцінки кількості фейкових обліковок.

Попри це засновник SpaceX, мільярдер Ілон Маск вирішив розірвати угоду з придбання Twitter за 44 мільярди доларів.

Twitter подав позов до суду проти генерального директора Tesla, мільярдера Ілона Маска. Маск подав зустрічний позов.

Юристи Twitter стверджували, що Маск своїми діями дискредитує компанію. Своєю чергою, мільярдер заявляв, що від нього зумисне приховують стан справ у компанії, зокрема, проблеми з безпекою і кількість фейкових обліковок.

Коменти