Один із найбільших маркетплейсів країни-агресорки «AliExpress Russia» чекають серйозні проблеми через те, що акціонери відмовляються фінансувати.

Про це повідомляє The Bell.

Головний акціонер маркетплейсу «AliExpress Russia», китайська Alibaba Group, ухвалив рішення більше не вносити інвестиції в розвиток проекту у зв’язку з вторгненням росії в Україну.

За інформацією видання, рішення Alibaba підтримали решта інвесторів: холдинг USM Алішера Усманова, VK та Російський фонд прямих інвестицій.

Відмова в фінансуванні «AliExpress Russia» спричинила скорочення її штату більш ніж на 50%, повідомив The Bell один з працівників компанії. Водночас, згідно з іншими джерелами, маркетплейс країни-агресорки вже звільнив біля 700 працівників. До початку вторгнення росії в Україну компанія нараховувала майже тисячу співробітників.

Окрім того, компанія відмовилася від локального маркетплейсу для російських продавців, припинила розбудову власної системи логістики та скасувала рекламну кампанію.

Раніше ми повідомляли, що близько 40% співробітників торговельного майданчика «AliExpress Russia» були звільнені через війну в Україні.

Коменти