Випробування нових окулярів доповненої реальності Microsoft Hololens у польових умовах засвідчило погіршення здоров’я у американських солдатів.

Про це повідомляє Bloomberg.

Серед симптомів погіршення самопочуття відмічається головний біль, зорова напруга та нудота. При цьому понад 80% військових, що відчули дискомфорт від окулярів, почали скаржитися на здоров’я менш ніж за три години після їх використання.

За словами директора з експлуатаційних випробувань та оцінки спеціально налаштованої версії Microsoft HoloLens, система досі не є досконалою.

Військові щодо гаджету настроєні ще критичніше. Видання Insider повідомляє, що один із учасників випробувань заявив, що використання пристроїв могло б вартувати їм життя, оскільки світло, яке випромінює проєкційний дисплей окулярів, здатне було повідомити противника про локацію військових.

Водночас Microsoft вже підписала низку контрактів на постачання окулярів доповненої реальності для армії США. Загальна сума угод складає десятки мільярдів доларів.  

Раніше компанія Google заявила про те, що проводитиме тестування прототипів окулярів із доповненої реальністю в громадських місцях.

Коменти