Американська корпорація Google запровадила відкрите тестування спеціальних кабінок для відеочатів Starline.

Про це повідомляє ArsTechnica.

Перша інформація про цей проект з’явилася в пресі ще минулого року. Водночас існування проекту корпорація напряму підтвердила лишень цього року. Наразі тестування проводиться тільки в США.

У компанії переконують, що розширене тестування має на меті зробити Starline «доступнішим». Наразі сервіс є своєрідними відеочатом, що відбувається у невеликому приміщенні. В цьому приміщенні сидить людина, а на величезному екрані перед нею відображається її візаві.

В кожній із кабінок для чату встановлено 14 камер та 16 інфрачервоних проекторів.  Всі разом вони дозволяють створити фотореалістичний 3D-аватар користувача в реальному часі. Спілкування уможливлюють чотири вбудовані мікрофони і система з двох динаміків.

Дисплей є 65-дюймовою панель з роздільною здатністю 8К. Стіл, за яким сидить учасник чату, розташовано у такий спосіб, щоби людина не бачила нижню частину екрану. Це дозволяє «обдурити» мозок людини і примушує її повірити в те, що навпроти неї і справді сидить живий співрозмовник.

Раніше ми повідомляли, що компанія Google створила інструмент, який робить значно простішим процес видалення результатів пошуку, які містять особисту інформацію користувача, тобто, адресу, номер телефону тощо.

Коменти