Нову послугу запускає SpaceX. Авіапасажирам нададуть «швидкісний доступ до Інтернет з малою затримкою під час польоту з підключенням по всьому світу». Швидкість підключення Starlink Aviation складатиме до 350 Мбіт/с.

Про це говориться в описі нової послуги Starlink Aviation.

Завдяки такої швидкості всі пасажири зможуть користуватися послугою одночасно. При цьому затримка становитиме близько 20 мілісекунд. Також на борту літака можна буде грати в онлайн-ігри, переглядати потокове мультимедіа, здійснювати відеодзвінки, тощо.

Послуга стане доступною після встановлення на літаку приймача сигналу Aero Terminal, двох блоків живлення та бездротової точки доступу. Загальна вартість обладнання становитиме коло $150 тис.

Starlink Aviation планується ввести з 2023 року. Забронювати підключення авіакомпанії можуть вже зараз, сплативши депозит у сумі $5000. Місячний тариф Starlink Aviation складатиме від $12,5 тис. до $25 тис. в залежності від моделі літака.

Наприкінці вересня стало відомо, що супутниковий інтернет Starlink не з’явиться в країні-агресорці росії, її сателіті білорусі, а також деяких інших країнах.

Коменти