Компанія Google оголосила про появу нових функцій, а також зміну дизайну  програвача YouTube на всіх пристроях. Про це повідомляє видання The Verge.

Перш за все, на YouTube оновиться плеєр. Тепер під час перемотування відео на лінії хронометражу з’являтиметься точне прев’ю. Завдяки цьому користувачам буде легше знаходити потрібні фрагменти відео.

Крім того, користувачі матимуть змогу наближати відео, розтягуючи картинку пальцями — так само, як зараз можна робити зі світлинами на сайтах. Нова функція отримала назву pinch-to-zoom. The Verge зазначає, що раніше таку опцію компанія тестувала серед передплатників YouTube Premium.

Крім того, на YouTube з’явиться так звана динамічна вибірка кольору. Тепер кольорова гама інтерфейсу адаптуватиметься під домінуючі кольори у відео.

Всі нововведення  Google почала впроваджувати 24 жовтня. Поки що не повідомляється, чи планують їх одночасно запровадити для всіх користувачів, а чи поступово поширюватимуть від регіону до регіону.

Раніше ми повідомляли, що відеохостинг YouTube збирається розвивати систему монетизації коротких відео Shorts, щоби перемогти головного конкурента, соцмережу Tiktok.

Коменти