Мін’юст США продовжує розслідування стосовно компанії Tesla з приводу її твердження, що автопілот на її автівках забезпечує повноцінну можливість керування, повідомляє Reuters.

За інформацією агентства, перевірка щодо правдивості заяв компанії стосовно повного автономного керування автопілоту триває з минулого року. Приводом для цього стало більше десятка аварій, деякі з них мали смертельні наслідки. За результатами розслідування прокуратури в Вашингтоні та Сан-Франциско, проти Tesla може бути висунене обвинувачення з відкриттям кримінального провадження.

Скарга до Каліфорнійського офісу адміністративних слухань з боку департаменту транспортних засобів Каліфорнії, з’явилася наприкінці літа. У відомстві стверджують, що на сайті Tesla розміщені рекламні формулювання для продуктів Autopilot і Full Self-Driving, що не ґрунтуються на фактах та змушують повіряти у можливість транспортних засобів компанії подорожувати без втручання водія.

 Все, що вам потрібно зробити, це сісти в авто та вказати, куди їхати.

Гасло на сайті Tesla

Разом з тим у Tesla запевняють, що автопілот взаємодіє з «цілковито уважним водієм, який тримає руки на кермі».

Раніше ми повідомляли, що на компанію Tesla подали до суду через те, що її очільник Ілон Маск не дотримався обіцянки щодо запуску повністю автономного автомобіля.

Коменти