Марк Цукерберг має виступити свідком у справі Федеральної торгової комісії (FTC). Ця інстанція стверджує, що запропонована компанією угода про придбання виробника контенту віртуальної реальності (VR) Within Unlimited повинна бути заблокована, пише Reuters.

У судовому позові, поданому в окружний суд США Північного округу Каліфорнії, FTC перерахувала 18 свідків, яких вона планує допитати. Серед них і виконавчий директор Meta. Крім Цукерберга, питання у слідства є до головного технічного директора Meta Ендрю Босворта.

Згідно з судовим позовом, очікується, що Цукербергу ставитимуть питання відносно стратегії його компанії щодо проекту віртуальної реальності. Також слідство цікавлять плани  Meta стосовно підтримки сторонніх розробників контенту.

FTC подала позов у ​​липні, заявивши, що придбання Meta технологічної компанії Within Unlimited, яке відбулося в жовтні минулого року, «створить монополію» на ринку VR-додатків для фітнесу.

За твердженням регулятора, ця угода здатна істотно зменшити конкуренцію на ринку.

Раніше ми повідомляли, що компанія Марка Цукерберга Meta розробляє оновлення з декількома важливими змінами у віртуальній реальності, головною з яких є зовнішній вигляд аватарів.

Коменти