Представники соцмережі Tumble оголосили про те, що частково знімають обмеження на контент 18+.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Tumblr.

Тепер ми вітаємо ширший спектр самовираження, творчості та мистецтва на Tumblr, включаючи контент, що зображує людську натуру (так, це включає оголену людську натуру).

Повідомлення адміністрації ресурсу

Представники соцмережі попросили користувачів додавати спеціальну мітку до контенту 18+, щоб інші власники акаунтів  могли фільтрувати медіафайли у своїй стрічці.

Водночас на платформі як і раніше блокуватимуть “візуальні зображення відверто сексуальних дій”, а також “контент з явним акцентом на геніталіях.

Нагадаємо, наприкінці 2018-го керівники платформи заявили, що вони вводять цензуру на контент для дорослих, «включаючи відверто сексуальні матеріали та наготу (з деякими винятками)».

Користувачі зустріли це вкрай обурено, оскільки алгоритми, які мали блокувати порноконтент, працювали дуже неефективно. Аудиторія платформи тоді зменшилася приблизно на 30%.

Раніше ми повідомляли, що за новими приписами соціальні мережі Facebook, Google і Twitter тепер матимуть лишень годину на те, щоби видалити визнаний терористичним контент, поширений на їхніх платформах. В іншому випадку їм загрожує штраф у мільярди євро.

Коменти