Полігон для випробувань Hyperloop, що знаходиться в Готроні (Каліфорнія) буде демонтовано, а на його місці з’явиться парковка. Видання Bloomberg повідомило, компанія The Boring Co. демонтує прототип тунелю для омріяної підземної  системи переміщення.

Аналітики вказують, що відмова від проекту може бути свідченням серйозних проблем з розвитком систему Hyperloop, запропонованої ще в 2013 році.

Створенням тунелю займалася інженерна компанія Aecom. Її фахівці спроектували й побудували фундамент, сталеву трубу, бетонні з’єднання.  Втім, за призначенням тунель практично не використовувався — за винятком студентських змагань із запуску моделей Hyperloop на високих швидкостях.

Нагадаємо, компанія The Boring Co. належить ексцентричному мільярдеру Ілону Маску. Вона розробляє проєкти підземних вакуумних поїздів, які проводили б пасажирські перевезення на величезній швидкості.  Випробувальні тунелі Hyperloop були зведені у США, Франції, ОАЕ, Китаї та інших країнах. Наразі, як стало відомо ЗМІ, деякі з тунелів демонтують, а інші використовуються для випробувань електрокарів Tesla і їхньої здатності рухатися під землею на високій швидкості.

Раніше ми повідомляли, що компанія-виробник транспорту Stadler Rail AG замовила у компанії Ballard Power Systems шість двигунів на водневих паливних елементах FCmove-HD+. Їхня потужність складає 100 кВт. Двигуни призначаються для першого водневого потягу у США.

Коменти