Компанія Amazon готується до звільнення 10 000 працівників. Причиною стали негативні прогнози стосовно майбутнього фінансового стану компанії.

Як повідомляє The New York Times, звільняти працівників компанія почне вже цього тижня. Переважно під скорочення потраплять розробники, співробітники відділу роздрібної торгівлі та  та HR.

Видання зазначає, що кількість працівників, що підлягають скороченню, не є остаточною. Швидше за все, звільнятимуть людей не одномоментно, а поступово. За оцінками експертів,  без роботи можуть залишитися приблизно 3% корпоративних співробітників Amazon і менше як 1% її глобальної робочої сили, яка налічує 1,5 мільйона осіб.

Видання відзначає, що ще відносно нещодавно Amazon вдвічі з гаком збільшив грошову винагороду для технічних працівників, змотивувавши це високою конкуренцією на ринку.

Нагадаємо, раніше епатажний мільярдер Ілон Маск жорстко розкритикував головну серіальну новинку осені: серіал «Персні Влади» від компанії Amazon, створений за мотивами «Володаря Перснів» і «Сільмариліона» Джона Рональда Руела Толкіна.

Коменти