Американська компанія Google буде змушена витратити $391,5 млн заради врегулювання звинувачення, висунутого 40 штатами США. Йдеться про незаконне відстеження місцезнаходження користувачів.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву прокуратури Мічигану.

Процес розслідування і врегулювання свідчить про зростаючий юридичний головний біль  для техногіганта з боку генеральних прокурорів штатів. Ці останні впродовж останніх місяців зацікавилися відстеження користувачів компанії, зазначає агенція.

Google також зобов’язали до більшої прозорості щодо інформації про відстеження місцезнаходження. Також компанія матиме надавати інформацію користувачам про отримані дані щодо їхнього місцезнаходження на спеціальній сторінці. Про це  заявили в прокуратурі штату Айова.

Коли споживачі ухвалюють рішення щодо того, що не бажають ділитися даними про місцезнаходження на своїх пристроях, вони мають бути впевнені в тому, що компанія не стежитиме за кожним їхнім кроком.

генпрокурор Айови Том Міллер

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що на компанію Apple було подано позов через масове незаконне відстеження та збирання даних користувачів.

Коменти