Соцмережа Ілона Маска чекає на нову хвилю звільнень. Тепер новий власник Twitter планує провести  скорочення у відділі продажів. Про це агентству Bloomberg стало відомо від співрозмовників, що втаємничені у справи компанії.

Очікується, що після масового звільнення інженерів на минулому тижні, вже на початку цього тижня скорочення зачепить відділи продажів і партнерств.

Співробітники цих відділів проігнорували ультиматум Маска піти з компанії чи залишитися, але працювати понаднормово. Тому вже наприкінці минулого тижня Маск запропонував керівникам цього напрямку узгодити звільнення значної кількості працівників. На це керівниця відділу маркетингу і продажів Робін Вілер відповіла відмовою. Очільниця відділу партнерських відносин Меґґі Суневік вчинила так саме. Як результат, обидві жінки опинилися на вулиці, розповіли співрозмовники агентства.

Нагадаємо, ультиматум нового власника Twitter Ілона Маска, який заявив, що співробітники мають або працювати понаднормово, або звільнитися, а також проведені ним масові скорочення, спричинився до того, що багато критичних систем компанії залишилися без підтримки.

Коменти