Google веде розробку проекту, який створюватиме  код замість програмістів. Як повідомляє Business Insider, робота над проектом ведеться  в рамках стратегії компанії щодо «генеративного штучного інтелекту».

У майбутньому ця розробка може спричинитися до серйозних наслідків для самої компанії та розробників, що спеціалізуються на написанні кодів.

Генеративний штучний інтелект — технологія, в основі якої лежать алгоритми для створення зображень і відео. Популярності вона набула відносно нещодавно. Головна мета в даному випадку — зробити так, щоби якість коду лишилася високою, а людей для його написання було потрібно якомога менше.

Спочатку проект фігурував під кодовою назвою Pitchfork, повідомляє видання. Згодом його було переміщено до Google Labs, що є свідченням того, що для лідерів компанії він має велике значення.

Раніше ми повідомляли, що американська компанія Google буде змушена виплатити 391,5 мільйона доларів заради врегулювання звинувачення, висунутого 40 штатами США. Йдеться про незаконне відстеження місцезнаходження користувачів.

Коменти