Колишній інженер компанії SpaceX Джон Джонсон заявив про те, що в компанії SpaceX панує дискримінація за віковою ознакою. Він подав заяву щодо ейджизму проти компанії до комісії захисту прав людини штату Вашингтон, повідомляє The Guardian.

62-річний Джон Джонсон заявляє, що його багато разів змушували підкорюватися власним наказам молодші та менш досвідчені колеги. За словами чоловіка, він скаржився на це до відділку кадрів. Втім, реакція була не такою, як він сподівався. Джонсон заявляє, що йому мстилися і робили капості.

Джонсон, який обіймав посаду головного інженера із виробництва оптики у SpaceX, прийшов до компанії у 2018 році у віці 58 років. Він заявляє, що через роботу в компанії зазнав професійної травми, ушкодження спини. Але замість співчуття його працедавці просто позбавили його навантаження, передавши його обов’язки молодшим і не таким кваліфікованим працівникам.

Справу розслідуватиме комісія з захисту прав людини штату Вашингтон. Якщо буде встановлено, що в компанії і справді панує ейджизм, проти SpaceX висунуть відповідне звинувачення.

Раніше результати внутрішнього опитування штату компанії Tesla, під час яких співробітники вельми нелагідно характеризували свого очільника Ілона Маска, потрапили до ЗМІ.

Коменти