Масові скорочення, проведені Ілоном Маском, спричинилися до відсутності належної модерації контенту в Twitter. Але в компанії знайшли вихід і вирішили довірити процес штучному інтелекту. Про це повідомляє Reuters.

Агенція зазначає, що компанія вирішила відмовлятися від деяких типів перевірок «вручну», натомість  автоматизувавши процес. Крім того, соцмережа боротиметься з мовою ненависті, не видаляючи певні висловлювання, а забороняючи їх розповсюдження.

Очільниця відділу з питань довіри та безпеки Twitter Елла Ірвін зазначає, що контроль пошукової видачі здійснюватиметься за мітками, що є потенційно «ризикованими». Вона заявляє, що команда діятиме «швидко і максимально агресивно». Твіти, що порушуватимуть політику компанії, не видалятимуть, але вони просто будуть у «тіньовому бані», не з’являтимуться в результатах пошуку й стрічках читачів.

Поки що, за інформацією Центру протидії цифровій ненависті, в соцмережі фіксується збільшення кількості дописів з мовою ненависті. Расизм і гомофобія фіксуються в Twitter втричі частіше, відколи соцмережу очолив Ілон Маск.

Раніше Ілон Маск презентував концепцію Twitter 2.0.

Коменти