Японський мільярдер Юсаку Маезава розповів про те, хто увійде до складу екіпажу корабля SpaceX Starship dearMoon. Корабель вирушить в експедицію, щоби облетіти Місяць, у 2023 році, повідомляє Space.com.

Екіпаж місії складатиметься виключно з митців.  Разом із самим мільярдером на облавок корабля зійдуть  Стів Аокі, діджей, продюсер, що випустив кілька студійних альбомів; і – T.O.P., реп-виконавець із Південної Кореї, лідер бойз-бенду Big Bang. Також до складу екіпажу увійшов Тім Додд, відомий завдяки своєму каналу на YouTube під назвою  Everyday Astronaut. Долл кілька разів інтерв’ював засновника SpaceX Ілона Маска.  На Місяць вирушать художник і хореограф Yemi A.D. і фотограф National Geographic Magazine Карім Ілія.  Також  це фотограф і лауреат конкурсів  Ріаннон Адам, режисер  Брендан Голл і актор із Індії  Дев Джоші. Дублерками стали танцівниця Miyu та сноубордистка Кейтлін Фаррінгтон.

Проєкт dearMoon Маезава анонсував ще в 2018 році. Минулого року він оголосив прийом заявок, не уточнивши, яка кваліфікація потрібна майбутнім астронавтам.

Попередньо політ заплановано на наступний рік. Втім, його можуть відтермінувати через те, що Starship ще не отримав дозвіл навіть для орбітальної подорожі навколо Землі, не кажучи вже про експедицію на Місяць.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що в Швейцарії представили прототип космічного житла SpaceX, призначеного для Марса й Місяця.

Коменти