Канадський суд прийняв колективний позов кількох сімей. Відповідачем у ньому виступають розробники Epic Games. Предметом позову з «залежність», яка розвинулася в дітей від гри Fortnite, повідомляє CTV NEWS.

Колективний позов було подано ще в 2019 році, але лишень зараз йому несподівано дали хід. Позивачі заявляють, що розробники зумисне зробили гру максимально «затягуючою», скориставшись отриманими від лікарів-психіатрів порадами. За словами позивачів, діти зазнали серйозної шкоди через своє захоплення. Йдеться про грошові витрати на придбання віртуальної валюти гри, втечі з дому, несумлінне ставлення до навчання та виникнення проблем психологічного характеру.

Суддя Сільвен Люсьє заявив, що претензії позивачів не є легковажними, тому позов нарешті зареєстрували. Почасти, зазначає ЗМІ, це сталося через те, що один із батьків додав до позову медичну довідку про «кіберзалежність» дитини.

Самі розробники з Epic Games назвали позов «безпідставним» і пообіцяли захистити свою правоту у юридичній площині.

Нагадаємо, фахівці з компанії Disney розробили систему штучного інтелекту, завдяки якій можна візуалізувати зовнішність акторів у старшому чи молодшому віці.

Коменти