Співробітники TikTok мали доступ до особистої інформації представників ЗМІ. Також вони могли відстежувати їхнє місцезнаходження. Сама компанія вже  підтвердила це у коментарях The Verge та CNN.

Двох співробітників компанії з КНР і двох зі Сполучених Штатів були звільнені за результатами розслідування. Його проводила від імені компанії зовнішня юридична фірма. Компанія визнає, що її співробітники отримали доступ до особистої інформації користувачів TikTok, які були співробітниками Financial Times і BuzzFeed. Як повідомили у TikTok, витік стосувався даних двох осіб і «декількох їхні контактів». Особиста інформація містила IP-адреси, які можуть вказати на місцезнаходження користувачів.

В компанії заявили, що в такий спосіб, мовляв, перевіряли власних співробітників, яких підозрювали в «зливанні» інформації представникам ЗМІ. Місцезнаходження журналістів цікавило їх саме в цьому аспекті — вони хотіли знати, чи перебувають ті поблизу гіпотетичних «кротів» з компанії.

Раніше стало відомо, що соцмережа TikTok підвищить віковий ценз, заборонивши користувачам до 18 років вести на платформі прямі трансляції.

Коменти