Ви давно користуєтеся ватсапом, але ще не все про нього знаєте? Це легко виправити. Тут зібрано запитання, які часто задають їхній службі підтримки і відповідати на них їм набридло.

Як дізнатися, чи прочитали моє повідомлення

У вашому списку повідомлень біля чатів є зелені галочки. Одна з’являється поруч з повідомленням через секунду після відправки. Це означає, що повідомлення успішно доставлено на сервер WhatsApp. Друга зелена галочка означає, що програма на телефоні одержувача підключена до сервера і успішно отримала ваше повідомлення.

уведомлени о прочтении whatsapp

Важливо: дві зелені галочки біля повідомлення означають, що воно доставлено на телефон адресата, але не означають, що воно прочитано. Або що його зрозуміли.

Ну а якщо ви відправляєте повідомлення в груповий чат, повідомлення про доставку на телефон відображатися не буде.

Чому я не бачу часу останнього відвідування у контактів

Якщо ви активуєте функцію «ніхто» і не хочете показувати іншим свій статус в мережі, то не зможете бачити, коли вони були онлайн востаннє. Щоб бачити статус «онлайн» або «був в мережі», вам доведеться відключити послугу «ніхто».

Якщо це стосується конкретного абонента, тови можете бути забанені у нього в списку контактів. Не турбуйтеся і читайте далі, щоб з’ясувати, чи так це.

Співрозмовник прочитав повідомлення, але звіту про прочитання немає

Буває, що повідомлення прочитали, але звіту про це ви не побачите. Це може бути у випадку, якщо співрозмовник користується push-повідомленнями для WhatsApp. Якщо він побачить текст на заблокованому екрані, але якщо він не розблоковує телефон, то воно залишиться «непрочитаним».

Якщо повідомлення довге, то в повідомленні відображається тільки його частина. Найчастіше таке буває на iPhone.

Якщо поруч з повідомленням з’явились дві блакитних галочки, дізнайтесь, що це означає.

Якщо заблокувати користувача, чи дізнається він про це?

Напевно дізнатися цього він не зможе. Втім, ви можете відправити йому посилання на цей пост і він прочитає наступний пункт. Але й тоді напевно не дізнається. Так що відповідь «ні».

Якщо ви бачите сервіс, який за СМС або безкоштовно пропонує вам прочитати чуже листування в WhatsApp, тікайте. Це лохотрон, і чим більше СМС, тим більше ви не лох.

Як дізнатися, чи я заблокований у співрозмовника?

Дізнатися це напевно можна лише подивившись в телефон співрозмовника. Втім, якщо він вас заблокував, це може бути гарною причиною не давати вам телефон. Є кілька ознак, які можуть вказувати на те, що ви заблоковані:

  • не оновлюється фото профілю співрозмовника
  • немає повідомлення про доставку на його телефон
  • не видно онлайн-статус абонента («в мережі» або коли був онлайн востаннє)

Ці три варіанти з великою ймовірністю можуть вказувати або на те, що ви комусь набридли і вас заблокували, або користувач зніс програму і не користується нею.

Також рекуомендую вам почитати про те, як палестинські хакери зламали сайт WhatsApp.

Чому не працює WhatsApp в Узбекистані?

В Узбекистані останнім часом не завжди працює надсилання і  отримання медіафайлів через вацап. Сприймайте це з гумором. Спробуйте не дивуватись.

Що таке безкоштовні дзвінки

Тепер у WhatsApp можна дзвонити, читайте більше в цій статті.

Ніхто не знає, що таке безкоштовні дзвінки в WhatsApp, тому що їх там немає. Щоб дзвонити безкоштовно, можна користуватися Viber або Line. В крайньому випадку, Skype. У вацапі є тільки функція обміну голосовими повідомленнями.

Як прочитати переписку в WhatsApp

Ревниві хлопчики й дівчатка можуть заощадити собі трохи часу і прочитати останній пункт: дізнатися, з ким переписується людина в WhatsApp, неможливо. У всякому разі, не маючи в руках його телефону.

Якщо ви і правда хочете відстежити переписку вашого хлопця чи дівчини в ватсапі, станьте програмістом, вивчіть C# і XMPP, напишіть перехоплювач трафіку для wi-fi, влаштуйтеся на хорошу роботу, почніть себе поважати. А після цього знайдіть собі іншого хлопця / дівчину, якій зможете довіряти.

Чи є у WhatsApp API

Доступу для сторонніх додатків, а значить, і альтернативних клієнтів у ватсапа немає. Після покупки його фейсбуком шансів для появи api стало ще менше.

Схоже на те, що безпеці WhatsApp приділяє багато уваги. Хоча їх софт часто і критикують, потрібно віддати належне: дірки в ньому «латаються» швидше, ніж у OpenSSL.

Як зламати WhatsApp

Ніяк, і ось чому: у WhatsApp немає відкритої авторизації за логіном / паролем, система користується протоколом XMPP. Теоретично його можна зламати (і деякі це вже успішно робили), але всі дірки вчасно латаються, тому соціальна інженерія вам на допомогу.

Про злам WhatsApp голландським студентом я писав раніше.

Найпростіший спосіб прочитати чуже повідомлення — попросити вам його прочитати або обманом отримати до нього доступ. Як колись робив Кевін Митник.

А ще краще витрачати час на щось хороше. Читайте менше новин і більше книг.

Читайте також: Дев’ять секретів WhatsApp.

Засновник і керівник видання Tokar.ua. Програміст, адміністратор української Вікіпедії.

Підтримайте Токар
50 грн.

10% середньостатистичної статті,
або ж пів дня роботи нашого сервера

Підтримати
Ось вона, нагода стати причетним до розвитку незалежних медіа!
Коменти
Марія

В мене питання: як на довго і чому блокує Вацап номер телефону????

Штефан

Я скачал вацап ну не открываются пишет в приложении вацап произошло ошибка

Сергей

постоянно приходят сообщения, что код безопасности определенного клиента изменился, но удалить эти сообщения не возможно. как их удалить?

николай

зделайте в вастсапе чтоб было написаноу кого когда день рожденья

Lisa

Здравствуйте,скажите пожалуйста если я заблокировала человека ,а он тем временем отправил смс,когда я его разблокирую ко мне придут смс?

Амина

Здравствуйте,у меня вопрос я добавила номер телефона человека(давно) и недавно заметила дату, 12 мая,после я его удалила и опять сохранила и дата не изменилась(19 числа),я еще ни разу не переписывалась с этим человеком,может ли это дата значить что и этот человек сохранил меня? Или что вообще значит эта дата?

Виталий

Здравствуйте. Скажите, у меня WhatsApp показывает вход.. Например: ночью в 2:30 но хотя я сам не заходил! Что это значит?

garmonia-s

На сегодняшний день вацап обогнал вайбер и другие мессенджеры. Хотя сейчас появился телеграмм, но пока вацап красивей и более функциональный.

Александр

Здравствуйте. Такой вопрос. Отправил сообщение по ошибке другому получателю. Появилась одна галочка, я сообщение удалил. Скажите, пожалуйста, сообщение дошло к получателю?

Назар Токар

Чи воно дійшло — ви маєте на увазі, чи зрозумів ваш адресат повідомлення? Не можу знати, треба уточнити у нього. Якщо галочка синя, то на телефон воно потрапило.

Илья

Здравствуйте. Я хотел бы узнать, существует ли способ быстро переместиться в начало/конец чата вотсапп, чтобы не скролить его, если он очень длинный. Спасибо

Yfnfkmz

у одного из моих контактов время посещения появляется с задержкой в несколько минут. Значит ли это что чат заархивирован т. е скрыт. В статусе вижу новое фото а в чате оно старое. Объясните, кто знает?

Зарина

Здравствуйте, в списку чатов у меня первый выскочил контакт с которым я не переписывалась, чат пустой, что это значит?

Диана

Добрый день. Подскажите пожалуйста. Если я поменяю номер ватсапе,будут ли знать об этом другие с кем общалась со старого номера.

masha

здравствуйте, у меня такой вопрос, я кидаю в архив контакт, но иногда Whatsapp у меня спрашивает убрать ли его с архива, хотя я об этом даже не думала. Вот мне интересно он запрашивает убрать когда контакт бывает онлайн или по другой причине… С чем связано вообще это. Надеюсь вы меня поняли:D

Алишер

Скажите, если я удалил свой ватсап. И те абоненты с кем я переписывался раньше, тоже потеряют всю переписку со мной???

Назар Токар

Ні, з чого б це.

Люда

А можно как то восстановить более поздние сообщения, раньше чем недельной давности? Оч надо…

pip

Видят ли мой статус пользователи,которых нет в моих контактах.если установлена приватность контакты кроме.

Анастасия

Здравствуте, в ватцапе отправляю видео, а оно воспроизводится в быстром режиме, тоесть видео быстро показывает а слова нет отстают

Иван

Добрый день! Такая проблема! Самсунг дуос! В какой контакт не зайду, в нем присутствует еще номер, но другого контакта! Пытаюсь изменить, не отображается, нажимаю разъединить и конкретно ВАТСАП, контакт пропадает, который якобы обединился самостоятельно, но перегружаю телефон и та же картина! Как сделать так, что бы номера других людей не добавлялись в карточку другого записанного человека!?

Настя

Здравствуйте, у меня проблема не воспоизводятся голосовые сообщения в ватсапе,то же самое в вконтакте.Вместо этого высвечивается черный экран, и голосовое сообщение слышно на маленькой громкости, громкость не прибавляется.