Як сховати статус «був онлайн»?

Цей статус показує, коли ви відкривали в WhatsApp востаннє. Якщо ви не хочете, щоб співрозмовники бачили, коли ви були онлайн, то цю функцію можна вимкнути як на iOS, так і на Android.

Для користувачів iPhone вcе робиться просто: відкриваєте Установки > Налаштування чату > Додатково і відключаєте «Останній раз онлайн».

как отключить был онлайн в whatsapp

На Android все трохи складніше, відключити послугу з самої програми не вийде. Щоб зробити це, доведеться скористатися програмами типу «Hide WhatsApp Status». Ця програма відключить Wi-Fi та мобільний інтернет при відкритті WhatsApp. Коли ви згорнете програму, передача даних відновиться, дані WhatsApp синхронізуються, а вихідні повідомлення надішлються на сервер.

Як зберігати й відновлювати чати в WhatsApp

WhatsApp створює автоматичний бекап ваших даних, але крім цього ви можете створювати резервні копії вручну. Для цього користувачі айфонів можуть відкрити Установки > Налаштування (Установки) чату > Резервні копії й вибрати «Створити резервну копію».

как создать резервную копию или бекап в whatsapp

На андроїд йдете в Установки > Установки чату і тиснете в «Створити резервну копію».

Зверніть увагу: на Android створення резервної копії чату не збереже ваші медіа-файли з листування, тому вам доведеться вручну скопіювати папку з медіа з / sdcard / WhatsApp / Media.

Безпосередньо відновити резервну копію чатів в WhatsApp можливості немає, тому вам доведеться спочатку видалити додаток і потім встановити його знову. Після першого запуску програма запропонує вам відновити резервну копію зі свіжого архіву.

Як заблокувати доступ до WhatsApp

Якщо ви не довіряєте друзям або близьким і хочете заблокувати WhatsApp, щоб в нього ніхто не зміг отримати доступ, у вас є два виходи.

как заблокировать whatsapp

Перший: розібратися в своїх думках і переживаннях, після чого почати довіряти навколишнім і перестати писати щось, про що шкодуватимете в майбутньому.

Другий варіант (простіше): для Android можна поставити програму WhatsApp Lock, яка заблокує чатик за допомогою пін-коду. Або блокуйте сам телефон кодом кожен раз, коли ви вимикаєте екран.

Але я б запропонував звернути увагу на перший пункт.

Як створити ярлики для контактів і груп

Щоб спілкуватися зручніше і завжди мати під рукою швидкий доступ до важливих контактів, ви можете створювати для них ярлики на домашньому екрані.

На Андроїд: затисніть контакт і тримайте його, поки не з’явиться меню. Виберіть «Додати ярлик», після чого на домашньому екрані з’явиться посилання на бесіду з обраним персонажем.

Аналогічним чином можна створювати ярлики на групові чати.

Для користувачів iPhone завдання виявиться не таким простим, вам доведеться використовувати додаткові програми для створення ярликів контактів. Наприклад, 1TapWA, коштує 2 $.

Як відключити збереження фотографій з WhatsApp в галерею

WhatsApp вміє зберігати зображення з листування до галереї. Пізніше, коли вам доведеться видаляти 500 непотрібних фотографій, щоб очистити місце, ви задумаєтеся про те, як відключити цю корисну функцію. Це можна робити як на iOS, так і в Android.

Для айфонів: відкривайте Установки > Безпека > Фотографії та відключіть збереження фото.

автоматическое сохранение фотографий в whatsapp

Для андроїда трохи складніше:

  1. встановіть файловий менеджер, наприклад ES File Explorer або будь-який інший;
  2. відкрийте в ньому папку з відео або фотографіями;
  3. натисніть Створити > Файл і вкажіть ім’я файлу .nomedia.

Так ви вимкнете сканування цієї папки вашої галереєю.

Як змінити номер телефону в WhatsApp

Якщо ви поміняли номер телефону, але сам апарат залишився тим же, вам не потрібно видаляти і встановлювати заново WhatsApp тільки щоб поміняти номер, на який він зареєстрований.

ehatsapp как поменять номер телефона

У програмі є настройка, яка дозволить вам легко перейти з одного номера на інший:

  1. Відкрийте Налаштування > Акаунт > Змінити номер.
  2. Введіть старий номер телефону у верхньому полі і новий — в нижньому.
  3. Натисніть «Підтвердити» і дочекайтеся підтвердження номеру.

Після цього всі ваші контакти, історія чатів і груп стануть доступні в нового облікового запису.

Як встановити WhatsApp на планшет на Android

WhatsApp придуманий для телефонів і йому не подобається, коли ви намагаєтесь поставити його на планшет. Але це обмеження можна обійти.

как установить whatsapp на планшет

Для початку вам знадобиться свіжа версія інсталятора WhatsApp.apk. Для цього відкрийте офіційний сайт з комп’ютера і скачайте файл звідти. Після цього скачайте і встановіть SRT AppGuard (коштує 4 євро).

Запускаєте AppGuard, в панелі управління вибираєте WhatsApp і натискаєте Monitor. Після цього нижче відключаєте пункти «Read phone status» і «Identity» в Phone Calls. Після цього WhatsApp буде запускатися у вас на планшеті.

Щоб активувати програму, використовуйте телефон, куди вам подзвонить робот і повідомить три цифри коду підтвердження. Будьте чемними.

Як побачити статистику чатів на Android

Якщо вам цікава статистика вашого спілкування, скористайтеся програмою WhatStat. Вона покаже вам найпопулярніших співрозмовників, ваші звички, кількість повідомлень, саме «продуктивні» час дня і так далі.

whatstat статистика переписки в whatsapp

Статистика з WhatsApp тут відображається у вигляді графіків, інтерфейс інтуїтивно зрозумілий і простий.

Як включити повідомлення WhatsApp на комп’ютері

Якщо ви хочете завжди бути на зв’язку і бачити все повідомлення з WhatsApp, вам допоможе Desktop Notifications для Google Chrome або програма PushBullet.

У PushBullet є велика кількість налаштувань, в тому числі і повідомлення про нові повідомлення в WhatsApp. Потрібна вам функція знаходиться в розділі Desktop Notifications.

уведомления о сообщениях в Whatsapp на компьютере

Щоб отримувати такі повідомлення, встановіть Desktop Notifications на телефон на Android, після цього поставте розширення для Chrome або Firefox. Далі потрібно підключити розширення до програми за допомогою коду підтвердження і ви станете бачити повідомлення про нові повідомлення у себе на робочому столі.

Засновник і керівник видання Tokar.ua. Програміст, адміністратор української Вікіпедії.

Підтримайте Токар
50 грн.

10% середньостатистичної статті,
або ж пів дня роботи нашого сервера

Підтримати
Ось вона, нагода стати причетним до розвитку незалежних медіа!
Коменти
Ольга

Скачала ES проводник, файл .nomedia, фото всё равно копируются в галерею.Что не так?

Ольга

Чтобы не сохранять фото в галерее из WatsApp, скачала ES проводник, файл .nomedia. Фото всё равно сохраняются. Что не так?

Владимир

Это прога что бы дети не читали чаты на телефонах родителей.
Достаточно удалить прогу с телефона, тут же открое доступ к всем программам, которые были ранее закрыты.