Ви всі знаєте, що таке Viber і як ним користуватися, це добре. Але все частіше можна почути запитання «як його зламати», цей самий вайбер і цей самий WhatsApp. Я не полінувався і знайшов для вас, дорогі любителі чужого листування, трохи корисних даних.

Ви не повірите: особисте листування тому так і називається, що автор навряд чи хоче, щоб її читав хтось крім нього. Нехай навіть цей хтось має з ним одне прізвище.

Дівчатка і хлопчики, що тонами пасуться в коментарях, зайшли не на той сайт. Для вас будуть цікаві кілька постів з блогів іншої тематики — кримінального кодексу РФ і кримінального кодексу України (в залежності від того, що ви бачите з вікна).

Отже, для жителів однієї шостої частини суші сьогодні в меню:

РФ: Стаття 137

Порушення недоторканності приватного життя. покарання:

 • штраф до 200.000 руб.
 • виправні роботи на 6-12 міс.
 • позбавлення волі до 2 років
 • якщо вам допомагає друг — всім позбавлення волі до 5 років

РФ: Стаття 138

Порушення таємниці листування. Передбачає бонуси у вигляді:

 • штрафу до вісімдесяти тисяч руб.
 • виправних робіт до 1 року

РФ: Стаття 272

Неправомірний доступ до комп’ютерної інформації. Власне, сам злам. Це може бути пошта, сайт, ВК, фейсбук, фейспалм, вацап, вайбер або що завгодно інше, що містить особисту комп’ютерну інформацію.

Тут вигоди значно більше, поміркуйте самі:

 • 200-500 мінімальних зарплат
 • або позбавлення волі до 5 років

Для України є аналогічні статті, які, втім, мало приємніші в плані результатів таких дій. Отже…

Україна: Стаття 182

Порушення недоторканності приватного життя.

 • штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів
 • або виправні роботи до 2 років
 • або арешт до 6 міс.
 • або обмеження волі до 3 років

Стаття 163

Порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної чи іншої кореспонденції, що передається засобами зв’язку або через комп’ютер. Мало приємного:

 • виправні роботи до 2 років
 • або позбавлення волі від 3 до 5 років

Стаття 359

Незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації. Тобто сніфери, низькорівневі кейлогери, флешки-камери — все сюди. Записав, виклав? отримай:

 • до 4 років позбавлення волі
 • якщо повторно, то від 3 до 7 років

В підсумку

Зламав ти, припустимо, пошту своєї дівчини, а вона тебе раптово розлюбила і подала в суд. І ось вже поїзд мчить і замість лайків в інстаграмі найближчі кілька років ти проводиш в тюрмі. А Джей і Мовчазний Боб відмінно знають, що там роблять.

Або чергова ka*usha85 пише в коментар: «Чоловік мені зраджує, як зламати його переписку?» У вас, панянко, з’явиться шанс завести нові знайомства, навчитися шити і кроїти, а також проводити час за читанням книг з невеликої, але тим не менш, гарної тюремної бібліотеки.

Ясна річ, що так чи інакше злам месенджерів перегукується з недоторканністю життя або комп’ютерною інформацією (є ж вайбер для комп’ютера), а також порушенням таємниці листування, тому в кожному випадку покарання буде розглядатися окремо і залежати від рішення судді.

Досить писати в коменти питання, як зламати когось. Я вже радив: якщо ви не довіряєте чоловікові, розлучіться і знайдіть собі чоловіка, за яким не треба буде стежити. І ви зможете стежити за собою.

Хлопцям, замість занять нісенітницею, можу порадити кидати дівчат, які не викликають довіри, а час витратити на тренажерку, навчання і читання книг. Може, щось і вийде.

Такий життєрадісний пост. Тепер, коли хтось в черговий раз попросить вас зламати когось, давайте посилання на цю статтю.

Чоловік прийшов п’яний з помадою і запахом жіночих парфумів? Ви знаєте, що робити :)

Засновник і керівник видання Tokar.ua. Програміст, адміністратор української Вікіпедії.

Коменти

Сергій

Молодець

Виктор

Хорошая статья

Алина

Познавательная статья. спасибо

Alexey Shpak

Что-то через вконтакт не смог авторизоваться. Пустое окно вылезло и всё.

комментарий: очень здравые мысли! Буду рекомендовать к прочтению. Спасибо.

Alex

Сначала глазам своим не поверил, глядя на заголовок…Такой великолепный и уважаемый сайт вдруг рекомендации раздает по взлому… неужели до такого опустились?))) Хорошо все изложено, спасибо!

Назар Токар

Тепер ви все знаєте :)

Andrei

Годная статья. Автору респект!))

Tatyana

Очень краткая и ясная отповедь, для желающих влезть в чужую жизнь, или держать ее под контролем! Спасибо ! Сама я зашла на страничку только для того, что бы узнать есть ли такая угроза.. И хотя, я думаю что взломать можно все, тем не менее, благодарна вам за то как вы ответили на вопрос .. Который у меня самой вызывает недоумение.

Назар Токарь

Увы, сломать можно что угодно, только с разными последствиями :)

Kris

зачетная статья!)

Наталья

Здравствуйте (пишет некто с ip 46.118.0.173), есть координаты опытного хакера. Человек проверенный и не задают лишних вопросов. А мы пожелаем удачи хакеру завтра на уроках.

Виктория

Обратилась к человеку у меня была такая ситуация в жизни и мне нужно было проконтролировать своего мужа, и так далее. А пишу я с ip 188.163.108.82.

Anna

обратилась к человеку у меня была такая ситуация в жизни и мне нужно было проконтролировать своего мужа, мне подруга
посоветовала парня, он подключил прослушку на телефоне мужа и я смогла звонки слушать и смс читать и на whatsappe viber, он всё через интернет делает я ему дала номер и через час уже всё работало. вот его почта напишите может поможет …

Назар Токарь

@Anna, ага, вот про таких идиотов с ip 95.153.133.245 я и пишу :)

Олег

@Назар Токарь, Ну дык и что? Дальше айпишника и провайдера ничего не узнаешь. Что бы узнать больше – это уже или социальная инженерия или работа спец.служб :) Кому нужны мелкие хацкеры вскрывающие чужие почтовые ящики?

Назар Токарь

@Олег, для отчетности — хацкеры самое то. А если что покрупнее, то уже можно на “помощи следствию” нажиться. Народ найдет пути :)