Корпорація  ​​Meta, яка є власницею Facebook, збирається оголосити про своє рішення стосовно повернення екс-президента Сполучених Штатів Дональда Трампа  до Facebook та Instagram.

Про це повідомляє Financial Times.

Раніше компанія оголошувала, що рішення стосовно перспектив обліковок Трампа в соцмережах буде ухвалено до 7 січня. Втім, зараз очікується, що остаточне рішення буде ухвалено хоча й цього місця, але трохи згодом. Видання повідомляє це, посилаючись на інсайдера, втаємниченого в це питання.

Вирішити майбутню долю Трампа в соцмережах має спеціально створена робоча група. До неї увійшли представники команд з комунікацій і публічної політики, а також команди з політики щодо контенту.

Рішення є важливим для компанії, оскільки матеріали Трампа можуть нашкодити бізнесу, відштовхнувши потенційних рекламодавців. Це можливо, якщо політик знову вдаватиметься до мови ненависті й підбурювання. Водночас, якщо політична сила Трампа вирішить проводити рекламну кампанію на платформі, це може стати прибутковим для компанії.

Нагадаємо, Трампа заблокували «на невизначений термін» опісля нападу його прихильників на будівлю Капітолія США у Вашингтоні. Політик всіляко підбурював своїх адептів до громадянської непокори. Тоді Цукерберг заявив, що Трампа було заблоковано за «підбурення насильницького повстання проти демократично обраного уряду».

Рішення Цукерберга було підтримано наглядовою радою Meta. Водночас рада директорів компанії заявила, що бан не є довічним і наказала Meta переглянути своє рішення протягом двох років.

Нагадаємо, раніше Маск провів опитування і за його результатами розблокував облікову Трампа в соцмережі Twitter.

Коменти