Всі ми зараз потерпаємо від росіян, як не від обстрілів чи інших агресивних дій – то від їхніх наслідків. Саме тому місяцями українці живуть в режимі потенційного блекауту, а також час від часу занурюються у нього короткостроково. Час від часу треба діставати себе з цього виру стресу, і для цього непогано підходять старі добрі ігри, в які ми колись грали на приставках, а тепер більшість із них доступні просто в браузері.

Онлайн-ігри розважать вас і відвернуть від тяжких думок, головне – знати міру.

Адже той, хто розважився та відпочив – готовий до нових досягнень у реальному житті. Особливо, коли воно приносить нам силу-силенну викликів.

Crossy Road

Крутизна цієї гри, по-перше, в олдскульному інтерфейсі, який точно зігріє ностальгією серденько бійців старого загартування (ще часів 2-бітних приставок), а дітлахам подарує яскраві враження. Отож – ви курча, яке вирушило з лісу й тримає свою путь через автомобільні шляхи з інтенсивним рухом та інші виклики.

Вашими перешкодами стануть траси і залізничні колії, річки тощо. Вас може прямо з неба атакувати орел, а на шляху ви збиратимете золоті монети. Виживання беззахисного курчати – цілком у ваших руках, чи зможете ви його врятувати – та здобути у фіналі приз?

Гарантуємо, вам не буде нудно провести з цією грою навіть весь день. Ви зможете проявити власну здатність до швидких реакцій та обережність, аби забезпечити пташці життя. Насправді гра має понад 90 персонажів, за яких можна грати. Збираючи монети – ви збираєте фонд, за який купуватимете собі нових і нових героїв для гри.

Temple of Boom

Також в стилістиці 80-90-х, що є чи то багом, чи фічею всіх ігор цього  списку. Отож, ця іграшка є повноцінним, стилізованим під ретро шутером. Дія відбувається всередині старовинної вежі, де ви боєць, який бореться з безліччю поганців. Там знаходяться бандити, монстри та інші злі істоти, а світло дуже тьмяне, тому вам доведеться з усім цим змагатися за виживання у напівпітьмі.

Головне правило аби вижити: рухатися. Не стояти на місці, а постійно перебігати, ховатися, стрибати по платформах і знищувати р*сню… сорі, лиходіїв. Хтось з них ходить, хтось стрибає, а хтось – навіть вміє літати. Все, як у випадку з руснею, отже. А також, якщо битиметеся достойно, у вас буде можливість отримувати нову, дуже потужну зброю (від західних партнерів). Жартуємо.

Neon Blaster 2

Крута аркадна стрілялка, де герой з неонової гармати знищуватиме кульки з цифрами. Звучить весело, хіба ні? Вам точно захочеться під час цієї гри ввімкнути собі через навушники сінтвейв чи саундтрек “Зоряних воєн”, адже ефект присутності в космічному світі майбутнього гарантовано! Стріляєте з неонового бластера по летючих об’єктах, поступово набираєте собі балів та проходите один за одним 10 рівнів складності. Все задля перемоги!

Boogerman: a pick and flick adventure

Перше, що ви тут зробите: натиснете стрілку вниз, аби вашого героя змило в унітаз. Інтригуюче? Отож, була собі наддорога лабораторія, де винайшли дивовижний апарат. Той дає можливість позбутися сміття, перемістивши його в X-Crement Dimension. Філантроп Снотті Регсдейл, котрий хотів дізнатися про це обладнання якомога більше – побачив, що його вкрав злодій і телепортувався в інший світ. Тож тепер багатій обирає собі псевдо Бугермен та кидається в погоню за негідником.

Боротьба точиться пекельна, але досить трешовими методами – як ви й могли здогадатися. Бугермен не має якихось екстраординарних супергеройських здібностей, втім – має. Він може закидати ворогів шмарклями, ригати на злодіїв і монстрів та, ну звісно ж, використовувати так звану газову атаку. Ще один метод перемогти ворогів – застрибнути на них зверху. Ви тільки уявіть собі цей неймовірний батл, цю епічну боротьбу! Таке не можна пропустити!

Battletoads

Темна Королева викрала принцесу Анжеліку та її друга на ім’я Прищ. Однак надія врятувати їх є, адже бойові жаби вирушили на її пошуки. Їх звати Зітц і Раш – і ви маєте допомогти їм битися з ворогами та врятувати друзів, які втрапили в біду.

Це непрості жаби, крім людських тіл, вони мають потужні удари. Після комбо руками кулак героя роздувається до неймовірних розмірів – і відправляє поганця у нокаут. Також ви, жаби, можете збирати різноманітну зброю і палиці, розкидані тут і там. Якщо користуватися ними в бою – справа піде набагато швидше!

Sonic Jam

Пам’ятаєте з дитинства їжака Соніка? А що, як він повернеться до вас із 1990-х? На вас чекає навіть не гра, а збірка ігор про Соніка. В деяких з них він буде протистояти злодію Роботнику, аби той не зміг втілити свої страшні задуми. А ще десь – зможете опинитися у світі, схожому на той, де жив Супер-Маріо.

У вас буде можливість збирати кільця і монети, битися з противниками. А також у Соніка є супер-властивість: згортатися у клубок і швидко котитися, як куля – на ворогів. Використовуйте це вміння їжака для здолання перешкод та збирайте цінності по всьому світу.

Варті згадки також іграшки-раннери: Angry Gran (сердита бабця, якій не потрібна ваша допомога, щоб перейти дорогу – вона сама кому завгодно дасть фору у бігові і навіть відлупцює газетою, палицею чи дорожнім знаком), ігри, де ви бігатимете екзотичними храмами, в метро, разом з домашніми тваринами, в якості мультяшного Аладдіна тощо.

Є також ігри-клікери – найбільш оптимальні для відпочинку, адже вимагають мінімум дій: час від часу клікати по екрану. Ідеальні для розвантаження мозку та відпочинку.

А є й ігри для олдів – аби пригадати дитинство на відчути смак ностальгії. Вас зустріне і затягне у свій світ знайома приставка SEGA. Зможете пограти, крім вже згаданого Соніка і Аладдіна, у Барбі та Багза Банні, Рожеву Пантеру і Бетмена, Чужого і Астерікса та навіть у Back to the future!

Коменти