На техногіганта Microsoft чекатиме антимонопольне попередження від ЄС через намір придбати Activision Blizzard — компанію-розробника гри Call of Duty. Корпорація сподівається отримати угоду на  $69 млрд протягом найближчих тижнів. Водночас занепокоєна угодою Єврокомісія вже формує заяву про заперечення.

Про це повідомляє Reuters, посилаючись на втаємничених інсайдерів. За їхніми словами, обвинувальний акт Єврокомісії стане ще однією проблемою на шляху укладання угоди. Наразі наглядовий орган ЄС ситуацію не коментує. Однак з його боку визначено остаточний термін вирішення питання щодо угоди — до 11 квітня.

Тим часом Microsoft наголошує на співпраці з Єврокомісією щодо «вирішення будь-яких проблем на ринку». Мета корпорації — «надати більше ігор більшій кількості людей», й «угода сприятиме досягненню цієї мети».

Раніше ми повідомляли, що американські геймери подали позов до федерального суду. Вони вимагають заборонити компанії Microsoft придбання американського розробника Activision Blizzard.

Коменти