У користувачів «розумних» годинників Pixel Watch від Google почали масово діагностувати аритмію. Причиною цього є встановлений в гаджеті датчик для проведення ЕКГ. Его мета – відстежувати серцеву активність користувача, повідомляє 9to5Google.

Журналісти видання розповідають, що користувачі Pixel Watch масово отримують повідомлення щодо неритмічних серцевих скорочень. Вони надходять від застосунку Fitbit.

У фірмового годинника від Google відсутні офіційні налаштування, які дозволяють отримувати сповіщення про підозру на наявність аритмії. Також ця функція відсутня на офіційній сторінці Pixel Watch.

Журналісти вважають, що йдеться про проведення бета-тестування функції, про яку за часів релізу Pixel Watch не йшлося. Зазначимо, що гаджети інших виробників також надсилають своїм власникам сповіщення про наявність аритмії.

Нагадаємо, «яблучну» компанію звинувачують у порушенні авторських прав під час розробки «розумного» годинника Apple Watch. Суд постановив, що Apple порушила патент компанії Masimo через вбудовані пульсометри в Apple Watch.

Коменти

KEK

Потім дані купить твоя страхова і ти лишишся без грошей навіть у страховому випадку, бо «ви ж знали, що в вас проблеми – це не страховий випадок».Далі – веселіше.Працедавці, держава, різноманітні тол.«меншини», навіть твій вср…тий домашній хом’як будуть знати про тебе все і ти не зможеш ступити зайвого кроку.Тобі доведеться контролювати, що ти кажеш, їси, з ким спиш, твою орієнтацію, політичні погляди, погляди на життя, моральний компас.Скоро білий гетеросексуальний чоловік з якимись проблемами зі здоров’ям та власною думкою та наявністю хоч якоїсь нормальної ресурсної бази стане ворогом для усіх.