Шлем змішаної реальності (MR-шлем) від Apple назвуть Reality Pro. Його особливістю стане підтримка управління поглядом та жестами. Про це йдеться у статті Bloomberg від відомого інсайдера Марка Гурмана.

Гурман розповідає, що розробка MR-шлема у Apple проводиться вже протягом більш ніж семи років. Над проектом працюють більше тисячі співробітників. Їхні розробки обіцяють щось нове й цікаве.

Обрати іконку потрібного застосунку в 3D-версії інтерфейса, що схожий на iOS, можливо лише подивившись на нього. Підтвердження запуску та всі інші дії можна виконати, зблизивши великий палець та вказівець.

Reality Pro матиме аналог кнопки Digital Crown від Apple Watch для перемикання між VR і AR. Якщо буде активована AR, ввімкнуться зовнішні  камери пристрою. Зображення з них надходитиме на вбудовані в девайс монітори з високою роздільною здатністю від Sony.

Розробники обіцяють, що аватари користувачів відрізнятимуться високою реалістичністю на відміну від аватарів Meta. За словами Гурмана, вони працюватимуть тільки в FaceTime, а в групових чатах вони не функціонуватимуть.

За інформацією інсайдерів, Reality Pro з’явиться на ринку не раніше кінця 2023 року. Передбачається, що придбати MR-шлем можна буде за ціною приблизно три тисячі доларів.

Нагадаємо, компанія Apple створює домашній смартпристрій з сенсорним екраном для керування «розумним» будинком. В компанії сподіваються на створення девайсу, що  конкуруватиме з пристроями Echo Show від Amazon та Nest Hub від Google.

Коменти