Нідерландську корпорацію Philips очікує друга хвиля скорочення. Цього разу на вулиці опиняться близько 8% від штату — 6000 співробітників компанії. Про це повідомляє Bloomberg.

У такий спосіб компанія намагається зменшити цьогорічні витрати. Минулого року, на тлі першої хвилі скорочення, Philips розпрощалася з чотирма тисячами робітників. Це дозволило скоротити витрати приблизно на 300 мільйонів євро та отримати більший за очікуваний операційний прибуток на кінець року. Наприкінці січня компанія повідомила про збільшення резервів на 85 мільйонів євро.

Наразі в Philips триває компанія з відкликання пристроїв терапії сну. Після заяв з боку дослідників, що саме вони сприяють респіраторним захворюванням та раку, на це спрямували 885 мільйонів євро. Однак проведені компанією випробування засвідчили, що відкликані продукти не є шкідливими для здоров’я. Заява про це призвела до стрімкого зростання акцій компанії.

Слід відзначити, що лідери технологічної галузі змушені вдаватися до масових скорочень через масштабну рецесію і зниження доходів від реклами. Нагадуємо, Twitter вже позбувся майже двох третин співробітників.Компанія Amazon скорочує понад 18 000 працівників. Материнська компанія Google, корпорація Alphabet, заявила що ліквідує близько 12 000 робочих місць.

Коменти