Штучний інтелект ChatGPT  успішно впорався зі співбесідою на посаду програміста в компанію Google. Компанія Google надала чат-боту перелік питань, що традиційно ставлять претендентам на вакантні посади. Штучний інтелект з ними впорався.

За інформацією CNBC, цей експеримент став часткою програми тестування Google низки чат-ботів зі штучним інтелектом. Компанія хотіла визначитися, які з них можна додати на сайт.

ChatGPT успішно впорався зі співбесідою, яку проходять претенденти на посаду програміста рівня L3. Це один із початкових рівнів, якій, проте, має гідний рівень оплати.

Переважну частину співбесіди становили питання технічного характеру. Однак деякі з них стосувалися також поведінкових моделей.

Журналісти в видання PCMag запитали у ChatGPT, чи подужав би він замінити людину на такій посаді. Дивно, але нейромережа виявилася самокритичною. ШІ відповів, що не може повністю замінити інженерів-програмістів. Він підкреслив, що є лише інструментом. На його думку, для вирішення певних завдань йому бракує творчого підходу, та навичок критичного мислення. До того ж ChatGPT зізнався, що може ефективно працювати лише під контролем та керівництвом людини.

Водночас чат-бот відзначив, що з часом може «дорости» до того, щоб замінити інженера-програміста початкового рівня.

Нагадаємо, у компанії OpenAI раніше  заявили, що разом з безоплатним доступом до ChatGPT почав впроваджуватися й преміум-план. Чатбот штучного інтелекту ChatGPT Plus за тарифом $20 на місяць матиме кілька переваг.

Коменти