Три техногіганти, Google, Samsung та Qualcomm, об’єдналися для створення платформи змішаної реальності. Інформацію про це анонсували на презентації Galaxy Unpacked, повідомляє TechCrunch.

Нове партнерство працюватиме над створенням нової технології, яка допоможе стерти межу між фізичним і цифровим світом, відзначили представники компаній.

З нашою технологією Snapdragon XR, дивовижними продуктами Samsung і досвідом Google ми маємо основу, щоб зробити цю можливість реальністю.

Генеральний директор Qualcomm Крістіано Амон.

Представник Google, старший віцепрезидент з платформ та екосистем Хіроші Локгаймер, підкреслив, що значні інвестиції його компанії в AR та VR стосуються не тільки досвіду, а й технологій щодо його забезпечення. Союз трьох лідерів технологічного ринку створить технології майбутнього, заявив Локгаймер.

Президент і глава мобільного підрозділу Samsung Те Мун Ро зазначив, що про об’єднання поки що можна казати лише на декларативному рівні. Натомість всі вони спроможні інвестувати власний досвід у створення платформи змішаної реальності.

Втім, конкретних пояснень, щодо того, що планується створити, поки що немає. Лишається сподіватися на якийсь унікальний технічний прорив.

Нагадаємо, вже невдовзі очікується анонс гарнітури змішаної реальності від Apple.

Коменти