Китайський технологічний гігант Baidu заявив про те, що завершив тестування власного чат-боту зі штучним інтелектом. Він отримав назву Ernie Bot і є аналогом ChatGPT. Анонс новинки обіцяють вже в березні, повідомляє Reuters.

Мовну модель Baidu почала розробляти ще в 2019 року. Новинка здатна розуміти мову, а також генерувати тексти і зображення за запитом користувача.

Агенція нагадує, що впродовж останні років на дослідження штучного інтелекту Baidu витратила мільярди доларів. Тепер нарешті можна чекати спочатку виходу окремого застосунку, а потім додавання Ernie Bot до своєї пошукової системи.

Baidu вже заявила, що Ernie випереджає ChatGPT, який працює тільки з текстом. Наразі в КНР популярний чат-бот від OpenAI взагалі недоступний.

Нагадаємо, корпорація Microsoft готується до інтеграції свого нового штучного інтелекту Prometheus, аналога ChatGPT, до своїх основних програм: Word, PowerPoint і Outlook.

Раніше ми повідомляли, що компанія Microsoft заявила про те, що  проведе багатомільярдні інвестиції у компанію OpenAI. Остання є розробницею штучного інтелекту ChatGPT.

Коменти