Вже починаючи з  20 березня 2023 року двофакторная авторизація (2FA) за SMS в Twitter буде доступною виключно тим користувачам, що придбали платну підписку Twitter Blue. Для гаджетів на Android вона коштує $8 на місяць, а для девайсів під iOS – $11 на місяць. Про це повідомляє The Verge.

Решта методів 2FA, зокрема, за допомогою фізичного ключа безпеки, і надалі лишатимуться безкоштовними.

В Twitter пояснюють нововведення тим, що 2FA за SMS буцімто не є дуже надійним способом підтвердження особи. В соцмережі посилаються на інцидент, коли чотири роки тому було зламано акаунт тодішнього голови соцмережі  Джека Дорсі. Хакери тоді клонували SIM-картку Дорсі і змогли у такий спосіб обійти 2FA за SMS.

Але у виданні The Verge вважають, що насправді Twitter відмовляється від 2FA за SMS через те, що IT-компанія мусить платити  за SMS. Twitter, що наразі переживає фінансово складний період, у такий спосіб прагне зекономити, вважають у виданні.

Нагадаємо, мільярдер Ілон Маск заявив, що соцмережа Twitter ділитиметься власними прибутками від реклами з користувачами ресурсу. Цю заманливу обіцянку глава Twitter дав користувачам на своїй сторінці в соцмережі.

Коменти