Голова юридичного комітету Палати представників Конгресу США відправив повістки до суду для генерального директора Apple Тіма Кука та кількох інших керівників великих корпорацій. Про це повідомляє 9to5mac.

Вони мають дати свідчення в справі про змову федерального уряду США з найбільшими технокомпаніями, до яких належать Alphabet, Amazon, Meta і Microsoft.

Зазначається, що Конгрес уважно аналізує можливість співпраці адміністрації Байдена з техногігантами щодо цензури, з метою обмеження свободи слова, зокрема щодо теми COVID-19. Представники республіканської партії, що не підтримують президента Байдена, твердять, що він сприяв розвитку цензури та обмеженню свободи слова, а техногіганти застосовують інструменти модерації контенту, щоб ввести заборону на розповсюдження консервативних поглядів на своїх майданчиках.

В повістках також зазначено, що керівники компаній мають надати всі запитувані документи та повідомлення до 23 березня 2023 року.

Ця вимога є наслідком багаторазових спроб сконтактуватися з цими компаніями, які розпочалися наприкінці минулого року. Але, зазначає видання,  компанії не відреагували на запити належним чином.

Журналісти підкреслюють, що незрозуміло, як саме з цією справою пов’язана Apple, оскільки вона не має ані власної соцмережі, ані пошукової системи. Швидше за все, претензії до неї пов’язані з магазином App Store.

Варто зазначити, що гендиректор Twitter Ілон Маск не фігурує серед тих, хто згадується в цих повістках.

Нагадаємо, раніше Голова Apple розповів у Twitter, які саме сенсори  використовуються в камерах iPhone.

 

Коменти