В унісон зі скороченням витрат у всесвітніх технологічних компаніях, Ericsson планує провести звільнення у Швеції. Штат планується зменшити майже на 1400 працівників, повідомляє Reuters.

У зв’язку зі сповільненням попиту на всесвітньому ринку, компанія планує до кінця року скоротити витрати на $880 млн. Тому неминуче скорочення штату й у інших країнах. Воно торкнеться кількох тисяч співробітників, розповіли виданню інсайдери, обізнані на цьому питанні. Інформацію про скорочення оголосять вже найближчим часом.

Слід відзначити, що останнє масове скорочення в Ericsson проводилося ще в 2017 році. Тоді, задля виведення компанії зі стану збитковості, відправили на вулицю тисячі співробітників.

Наразі компанія провела перемовини з профспілкою своїх працівників у Швеції щодо пошуку шляхів скорочення витрат. За інформацією представника компанії, була досягнута домовленість щодо управління скороченням штату. З його слів стало відомо, що скорочення в Ericsson планується почати на добровільній основі.

Раніше ми повідомляли, що на компанію Meta чекає черговий раунд скорочення штату. Нові звільнення співробітників планується провести вже найближчими тижнями.

Коменти