У мешканців Китаю не було офіційного доступу до ChatGPT, проте дотепер вони могли користувалися ботом в обхід, через VPN або спеціальне ПЗ. Наразі цієї можливості їх повністю позбавили. Згідно з офіційною версією, в Піднебесній розробляються вітчизняні боти з ШІ. Насправді ж доступ до ChatGPT  закрили з політичних міркувань, повідомляє The Guardian.

Наразі, за словами видання, на великих платформах на кшталт WeChat доступ до ChatGPT повністю закрито. Відповідні накази отримали  компанії WeChat, Tencent і Ant Group. Китайський регулятор мотивує свої дії тим, що ChatGPT є потенційним інструментом США, що використовується для «поширення неправдивої інформації».

Відтепер пошук ChatGPT на китайських платформах не дає результату. Вимкнення «обхідних» програм сталося через «порушення відповідних законів і правил», наголошує китайський регулятор.

Раніше ми повідомляли, що китайський технологічний гігант Baidu заявив про завершення тестування власного чат-боту зі штучним інтелектом. Він отримав назву Ernie Bot і є аналогом ChatGPT. Анонс новинки обіцяють вже в березні.

Коменти