Корпорація Alphabet що є материнською компанією Google, відмовляється від подальшої реалізації проекту Everyday Robots. Проект, що потрапив під скорочення, був спрямований на розвиток роботів для спрощення побуту вдома та в офісі.

Про це повідомляє The Verge.

Як відзначила директорка з маркетингу та комунікацій Everyday Robots Деніз Гамбоа, в Alphabet більше не буде окремого проекту Everyday Robots. Деякі технології та частина  співробітників «будуть переведені до інших проектів з робототехніки всередині Google Research».

Відомо, що в 2021 році прототипи одноруких колісних роботів проходили тестування в офісах Google. Вони мали подавати газовані напої та снеки. Наступного року для них з’явилося оновлення, що базувалося на дослідженнях ШІ Google. Роботів навчили розуміти команди, подані звичайною мовою.

Журналісти The Verge відзначають, що  Everyday Robots є ще одним амбітним проектом Alphabet в галузі робототехніки, який перетворився на розчарування. Вони підсумовують, що, навіть попри на великі інвестиції та поглинання профільних компаній,  корпорація не досягла вражаючих успіхів у цій галузі.

Нагадаємо, раніше компанії Google та Everyday Robots презентували роботів, яких було створено для обслуговування співробітників офісів Google.

Коменти