У японській компанії Kyocera запустили у масове виробництво батареї з напівтвердим наповненням. Вони вважаються зносостійкими та найнадійнішими, завдяки гелевим або смоляним електролітам, що знижують ймовірність спалаху навіть при перегріві.

Про це повідомляє Nikkei Asia.

Ємність напівтвердих акумуляторів на 60% менша за ємність літій-іонних. Водночас вони є безпечнішими й не завдають великої шкоди навколишньому середовищу. Викид у атмосферу вуглекислого газу у процесі їх виробництва на 40% нижчий  від літій-іонних аналогів.

Наразі виробництво запущено на півпотужності. На жаль, автокомпанії-споживачі акумуляторів надають перевагу літій-іонним батареям. Їх не влаштовує низька ємність напівтвердих акумуляторів. Вони вважають, що краще оснастити відсіки з літій-іонними акумуляторами системами охолодження та захисту. Підвищення вартості на авто при цьому не враховується.

Натомість у Kyocera сподіваються на збільшення обсягів виробництва напівтвердих батарей вже наступного року. Саме тоді набудуть чинності вимоги Євросоюзу щодо інформування стосовно викидів парникових газів під час виробництва електрокарів. Це призведе до скорочення попиту на традиційні батареї великої ємності.

Нагадаємо, що у компанії Samsung планують використовувати у виробництві всіх смартфонів перероблений пластик. Подібне рішення матиме позитивний вплив на довкілля, враховуючи велику продуктову лінійку компанії.

Коменти