Ілон Маск планує створити конкурента ChatGPT від OpenAI. З цією метою він наразі зайнятий набором команди розробників. Про це повідомляє The Information.

Цікаво, що раніше Маск був одним з інвесторів компанії OpenAI. Втім, 2018 року він пішов із ради директорів через наявний конфлікт інтересів.

Видання зазначає, що, на думку Маска, популярний чат-бот ChatGPT має забагато обмежень. Через це він планує доручити дослідника ШІ створити новий чат-бот, який зможе вільніше спілкуватися на дражливі теми.

За інформацією журналістів The Information, Маск наразі проводить переговори з Ігорем Бабушкіним — американським дослідником штучного інтелекту, який нещодавно пішов із підрозділу Alphabet DeepMind AI. Також він раніше працював у OpenAI і є фахівцем із моделей машинного навчання. Втім, поки що ЗМІ не вдалося отримати інформації щодо результатів переговорів.

Раніше китайський технологічний гігант Baidu заявив про завершення тестування власного чат-боту зі штучним інтелектом. Він отримав назву Ernie Bot і є аналогом ChatGPT.

Коменти