Анонс смартфона Nokia G22 від компанії HMD розміщено на порталі GSMArena. Його визначними рисами є ремонтопридатність і екологічність, повідомляє видання.

Nokia G22 має 6,52-дюймовий дисплей із частотою 90 Гц. Чип у новинки бюджетний, Unisoc T606. Смартфон має 4 ГБ оперативної пам’яті. Щодо постійної пам’яті, то модель має дві модифікації: на 64 ГБ або 128 ГБ.

Камера потрійна. Основний сенсор на 50 Мп. Також є датчик глибини на 2 Мп і макромодуль на 2 мегапікселя. Фронталка у смартфона на 8 Мп.

На Nokia G22 встановлено ОС Android 12. Виробник обіцяє двічі оновити ОС і впродовж трьох років випускати патчі безпеки.

Ємність акумулятора 5050 мАг. Зарядка провідна, потужністю 20 Вт.

Головна фішка гаджета — можливість проведення самостійного ремонту. Потрібну деталь можна придбати на сайті iFixit, щоб власноруч її замінити. На самостійну заміну акумулятора витрачається до 5 хвилин, а екран можна замінити за 20 хвилин.

Продажі Nokia G22 розпочнуться у Великій Британії з 8 березня. Гаджет можна буде придбати за ціною £150.

Раніше ми повідомляли, що компанія Nokia, згідно з оновленою стратегією, запускає новий бренд, пов’язаний з мережевими та комунікаційними технологіями.

Коменти

Mich

Користуюсь Nokia G20. Проблем немає. Чудовий смартфон. Можливо G22 буде наступним.