Ford Motor Company зареєструвала у Відомстві з патентів та торгових знаків США винахід, що передбачає  автоматичну конфіскацію автомобілів у боржників за кредитами. Йдеться про нову дистанційну технологію, що блокуватиме різне обладнання чи забиратиме авто у власника.

Технологія під назвою «Системи та методи вилучення транспортного засобу» спрямована на блокування кондиціонерів або круїз-контролю на автівках водіїв-боржників за кредитом. Також можливі неприємні звуки у салоні, блокування дверей та повернення автівки до стоянки банку.

Система встановлюється на авто з доступом до інтернету. При виникненні заборгованості за кредитом банк інформує власника кількома попередженнями. Вони надходять на дисплей мультимедійної системи. У разі несплати вступає в дію система вилучення.

Авто з напівавтономним керуванням переміщатимуть до евакуатора. Автівки з автопілотом самостійно їхатимуть за вказаною банком адресою.

Технологія отримає функцію оцінки вартості кредитного авто. З урахуванням пробігу, даних про ДТП та стану, вона скерує авто на перепродаж чи утилізацію.

Раніше компанія Ford Motor у рамках реструктуризації скоротила 3000 штатних і контрактних робочих місць, щоби наздогнати Tesla Inc у перегонах із розробки електромобілів на програмному керуванні.

Коменти