На заході під час Дня інвестора Tesla продемонструвала відео, як працюють гуманоїдні роботи Optimus. Інвестори побачили відео, присвячене тому, як один робот збирає іншого, повідомляє CNET.

Один з Optimus несе до другого роботизовану руку, яку взяв зі столу. Той за допомогою шуруповерта прикручує її до третього гуманоїдного робота.

Восени минулого року Маск розкрив можливості майбутнього робота-гуманоїда Tesla Bot. Голова Tesla розповів, що Optimus «зможе носити важкі предмети, швидко пересуватися, а екран на його обличчі є інтерактивним для спілкування з людьми».

Ілон Маск підкреслив, що гуманоїдні роботи працюють на базі найрозвиненішого ШІ. На такому самому ПЗ, як у роботів, працюють електрокари Tesla.


Велика кількість роботів, за словами голови Tesla, призведе до збільшення ВВП у країнах. Також Маск попередив, що навіть під час гіпотетичного повстання машин, Optimus не становитиме істотної загрози, оскільки пересувається зі швидкістю 8 км/год.

Раніше ми повідомляли, що гендиректор Tesla Ілон Маск презентував прототип довгоочікуваного робота-андроїда Optimus. Компанія вже заявила, що в неї у планах — виготовлення мільйонів таких роботів, кожний із яких стане покупцям приблизно у $20 000.

Коменти