У Комітеті закордонних справ Палати представників Конгресу США проголосували за прийняття закону, що надає президенту Джо Байдену право заборонити соцмережуTikTok у США. Законом пропонується заборонити не лише TikTok, а й ще декілька додатки від китайських компаній.

Про це повідомляє  Reuters.

Закон щодо заборони ресурсу ухвалено 24 голосами проти 16. «За» проголосували республіканці, «проти» — демократи.

Щоб законопроєкт набув чинності, він має бути ухвалений Палатою представників і Сенатом та закріплений підписом президента. Швидше за все, законопроект  проголосують під кінець цього місяця, заявив виданню голова республіканського комітету Майкл Маккол.

На рішення щодо заборони соцмережі в Штатах вже відреагували в TikTok. В опублікованій в Twitter заяві просування закону назвали квапливим й попередили про його «негативний вплив» на свободу слова  та права мільйонів американських користувачів-прихильників TikTok.

Раніше канадським держслужбовцям заборонили використання TikTok на всіх службових пристроях. Це пов’язано з вразливістю перед кібератаками. Також вимогу щодо заборони користуватися соцмережею TikTok отримали співробітники Європейської комісії.

Коменти