Компанія Alphabet, власниця Google, наразі зайнята розробкою системи доставки дронами. Вона здатна буде обробляти мільйони замовлень на рік.

Втілює задум у життя компанія Wing Delivery Network. Її гендиректор Адам Вудворт зазначає, що система доставки нагадуватиме радше не традиційну транспорту систему, а мережу передачі даних.

Наразі відбувається тестування нової системи у Логані, Австралія, куди доправляють до 1000 посилок на день. Також нещодавно зона тестування розширилася на одне з передмість Дубліна.

Поки що додаткова плата за екзотичний метод доставки з замовників не стягується. Чи залишиться послуга безкоштовною в майбутньому, поки що невідомо. На думку експертів, доставка дронами швидше за все стане платною.

Також залишається відкритим питання реакції громадськості на шум безпілотників над головою. Дублінці від нього були не в захваті такою мірою, що після численних скарг в компанії пообіцяли знайти тихіші апарати.

Раніше ми повідомляли, що компанія Amazon доставлятиме замовлення за допомогою дронів MK27-2. Поки що це відбуватиметься у Каліфорнії та Техасі. Пакунки обіцяють доправити клієнтам за годину максимум.

Коменти