Починаючи з середини минулого року у корпорації Apple триває безпрецедентна хвиля звільнень серед керівного складу. Лише З липня 2022 року з компанії пішли відразу одинадцять топ-менеджерів. Більшість з них обіймали посади віце-президентів.

Про це повідомляє Bloomberg.

Посада віце-президента є однією з найважливіших в ієрархії компанії. Віце-президент відповідає за щоденні операції бренду. Над ним — лише старший віце-президент, що звітує безпосередньо генеральному директорові Apple Тіму Куку, зазначає агенція.

До того ж відзначається, що більшість з топ-менеджерів, що пішли з Apple минулого року, — ветерани. Пропрацювавши в компанії близько 15 років, вони були потенційними претендентами на посаду  старших віце-президентів. За інформацією Bloomberg, раніше з Apple звільнялися в середньому один-два віце-президенти на рік.

Репортер агентства Марк Гурман попереджає, посилаючись на джерела всередині корпорації, що це лише початок. Найближчими роками Apple може розпрощатися ще з кількома віце-президентами.

Однією з причин плинності кадрів серед керівного складу компанії, на думку Гурмана, є фінансові проблеми. Падіння акцій в 2022 році майже на чверть на тлі трирічного зростання мало позначитися на зарплаті керівного складу.

Нагадаємо, бренд Apple так і не зміг уникнути масових звільнень, але проводить їх непублічно. Компанія методично позбувається позаштатних співробітників.

Коменти