Напередодні прем’єри мультфільму «The Super Mario Bros. Movie» за мотивами культової відеогри Super Mario Bros з’явилися справжні черевики улюбленого багатьма героя. Про це подбав взуттєвий бренд Red Wings Shoes, повідомляє видання The Verge.

Взуття для героя-водопровідника представлено в єдиному екземплярі. Його замовник, компанія Nintendo, демонструє черевики в своєму офлайн-магазині. Цей оригінальний експонат користується шаленою популярністю серед фанатів серіалу, які охоче його фотографують.

На своєму сайті компанія Red Wings Shoes розповідає про те, які матеріали використала для  виготовлення черевиків. Відзначається, що «майстерно виготовлені зі шкіри Red Wings» черевики з посиленим носком і закругленим підбором мають «секретний» підп’ятник. Він виконаний «із ультрасучасних матеріалів з додаванням грибів». Саме гриби «дарують Маріо його фірмові здібності».

Достеменно не відомо, які саме гриби використав виробник. Натомість відомо, що мухомор — це головний гриб у світі Маріо. Саме він надає головному герою суперможливості.

Взуттєвий бренд зафільмував увесь процес виготовлення диво-черевиків.

Світова прем’єра «The Super Mario Bros. Movie»  на великих екранах відбудеться вже 23 березня 2023 року.

Нагадаємо, презентовано розумний монокль з функцією відеозйомки. Він має власну камеру та OLED-дісплей. Продаж старт-моноклю поки що  здійснюється через інтернет-мережу.

Коменти