Автомобільна компанія General Motors планує інтегрувати ChatGPT у свої автомобілі. За твердженням віцепрезидента GM Скотта Міллера, «ChatGPT буде в усьому», повідомляє Reuters.

Міллер розкрив деякі подробиці щодо планів по реалізації проекту. Він відзначив, що компанія збирається використовувати віртуального помічника не тільки для голосових команд. Планується, що  ChatGPT буде надавати водіям інформацію щодо функцій транспортного засобу. Він допомагатиме порадами та інструктуватиме, наприклад, якщо потрібно замінити спущене колесо. Він навіть продемонструє відео на екрані. Чат-бот інформуватиме водія щодо запланованих зустрічей, нагадуватиме про виконання завдань, програмуватиме коди гаражних дверей тощо.

Наразі офіційного оголошення щодо планів по інтеграції ChatGPT та термінів релізу від General Motors не надходило. Відомо лишень, що дочка General Motors, Cruise, з 2021 року є партнером Microsoft.

Нагадаємо, корпорація Microsoft розглядає можливість інвестування 10 млрд доларів у OpenAI. Ця компанія є розробницею чат-бота ChatGPT, що діє на базі штучного інтелекту.

Коменти