Питання продажу сервісу TikTok в США знову набуло актуальності на тлі вимоги адміністрації президента Джо Байдена продати чи повністю заблокувати соцмережу у країні. В TikTok обмірковують варіанти продажу американської «дочки» й вивчають можливі угоди.

Про це з посиланням на власне джерело повідомляє New York Post.

Таблоїд нагадує, що китайська соцмережа TikTok вперше зіткнулася з вимогою прибрати застосунок із США ще в 2020 році. Тодішній президент країни Дональд Трамп погрожував заборонити додаток.

Наразі інформацію щодо ймовірних покупців додатку джерело не розкриває. Проте в 2020 році йшлося про можливість співпраці TikTok із  Oracle, а також рітейлером Walmart. Саме ці компанії висловили готовність взяти під свій контроль дочірню компанію TikTok за умови підписання угоди в Штатах.

За інформацією видання, американська влада побоюється, що приватні дані громадян країни можуть бути передані китайській компанії.

Раніше канадським держслужбовцям заборонили використання TikTok на всіх службових пристроях. Це пов’язано з вразливістю перед кібератаками. Також вимогу щодо заборони користуватися соцмережею TikTok отримали співробітники Європейської комісії. Конгрес США також  підтримав законопроєкт щодо заборони TikTok. Слідом за депутатами парламенту китайську соцмережу TikTok заборонили у Міністерстві оборони та офісі прем’єрки Данії.

Коменти