Нова версія чат-боту з елементами ШІ GPT-4 вже визначилася з тим, представників яких професій вона може замінити на посадах. Перелік із 20 існуючих професій, які зараз є виключно «людськими», опублікував в своєму Twitter журналіст The Rundown AI Ровен Чунг.

Автор розсилки, присвяченої ШІ, відправив до GPT-4 запит з проханням створити таблицю з переліком професій та характеристик людей, чиї робочі обов’язки він перейме на себе.

GPT-4 перелічив такі професії, як перекладач, репетитор, спеціаліст із введення даних, представник служби підтримки, коректор, помічник юриста, бухгалтер і копірайтер.

Крім того, напружитися варто представникам таких професій, як аналітик з маркетингових досліджень, менеджер соцмереж, планувальник зустрічей, телемаркетер, віртуальний помічник, транскрипціоніст (переведення аудіо в текст) й репортер.

Й останні п’ять професій у списку чат-бота: турагент, аналітик технічної підтримки, електронний аналітик, модератор контенту й рекрутер.

У коментарях до твіту користувачі соцмережі погоджуються з переліком чат-боту. На їх думку, ШІ здатен замінити лише ті професії, які не потребують максимальної точності та від яких не залежить життя людини.

Нагадаємо, на тлі великої хвилі скорочень, що торкнулася 10 тис. співробітників, Microsoft позбулася команди з етики у повному складі. Відомо, що звільнені працівники належали до підрозділу, відповідального за розробку продуктів у сфері штучного інтелекту.

Коменти